Про нас

Сайт posluga.com.ua - це портал приватних оголошень, створений для того, щоб з'єднувати одержувачів і виконавців послуг без участі посередників.

На posluga.com.ua Ви зможете розмістити або знайти оголошення про послуги у таких категоріях: Будівельні послуги, Домашній майстер, Краса та здоров'я, Транспортні послуги, Оренда і прокат, Виготовлення і Ремонт, Навчання та розвиток, Туризм та міграція, Телекомунікація та зв'язок, Догляд, Побутові послуги, Рекламні послуги, Розваги та відпочинок, Фінансові послуги, Поліграфічні послуги, Юридичні послуги.

Наші користувачі - це люди, які вміють заощаджувати і прагнуть раціонально використовувати свій час і бюджет.

  • На сайті posluga.com.ua ви можете отримати інформацію про більше як 1000 професійних виконавців послуг на будь-який смак і гаманець.

  • Щодня сайт posluga.com.ua відвідує більше 3000 замовників послуг. Розмістивши оголошення про свої послуги Ви збільшуєте кількість потенційних клієнтів.

  • На нашому сайті ви можете залишити коментар про отриману послугу. (Коментар можна залишити у розділі сайту де є список виконавців послуг.)

about-image

Щоб знайти потрібну Вам послугу введіть найменування товару, об'єкта або послуги в пошук.

Чим точніші тематичні слова, тим коректніше автоматична система вибору категорії вкаже Вам на відповідну категорію послуг.

Також інформацію про послуги Ви можете отрмати у списку категорій із каталогу, який вкзаний на нашому сайті.

Для того щоб залишити коментар про отриману Вами послугу чи виконану роботу потрібно пройти реєстрацію на сайті posluga.com.ua

Категорії послуг

Щоб добавити свою послугу в каталог Вам потрібно пройти реєстрацію.

При розміщенні оголошення додайте опис Вашої послуги, вкажіть переваги і важливі деталі.

В описі не допускаєтся зазначення контактних даних. При внесенні оголошення для контактних даних є окремі поля.

Опис має відповідати заголовку і товару/послузі, що пропонуються.

Після подачі оголошення Ви можете його редагувати у власному кабінеті "МОЇ ОГОЛОШЕННЯ"

Реєстрація Пакети