Професійна хімчистка килимів та м'яких меблів

Петро
(068) 7727957
profikylym@ukr.net
Тернопіль
5-06-2016, 11:34

Побутові послуги / ХімчисткаПрофесійна хімчистка килимів та м'яких меблів
 
 
Адреса: Тернопіль
мобільний: (068) 7727957
Контактна особа: Петро 
 
e-mail: profikylym@ukr.net
сайт: http://profikylym.te.ua/
Розклад роботи: понеділок-субота: 08:00-20:00, без перерви
неділя: вихідний;
 
 
Ми заберемо, почистимо та привеземо Вам килим, в зручний для Вас час.   Для чищення ми використовуємо тільки перевірене на якість обладнання з Європи та США.

  Якщо Ви хочете привести Ваш килим в ідеальний стан і при цьому отримати абсолютно чистий і екологічно безпечний виріб, тоді спочатку потрібно розібратися в деяких тонкощах килимових виробів. Килим зазвичай складається з декількох шарів, кожен з яких має ряд особливостей і тому вимагає спеціальної чистки або хімчистки килима.

  - Ворс або м'який шар. Цей шар має властивість вловлювати пил і бруд, і дана ділянка може бути частково вичищена в домашніх умовах за допомогою прибирання пилососом, миття з використанням всіляких хімічних засобів.

  - Основа килима. Це найбільш щільна частина килима, в структуру якої потрапляють часточки бруду, пилу, рідини . При сухому чищенні килима цей шар майже недоступний, тому саме тут накопичується основна маса пилу. Тому саме в основі килима створено сприятливе середовище для розвитку небезпечних мікроорганізмів. Тут є всі потрібні умови для розвитку бактерій різних типів, грибків і навіть кліщів! Неочищена основа килима несе найбільшу небезпеку для здоров'я людей, і, особливо, дітей, які можуть підхопити всілякі небезпечні віруси при контакті з килимом і навіть без нього, через дихальні шляхи.