Реєстрація Торгової Марки "ТМ"

Назарій Михайлович
067-398-49-78; (0352) 52-38-72
redkvaleader@mail.ua
46008, м. Тернопіль, вул. Микулинецька, 3а, офіс 611
7-10-2016, 16:42

Юридичні послуги / Послуги юристаНавіщо Торгова Марка?

Відповідь на це питання залежить від потреби, так як деяким потрібна торгова марка тільки як необхідна умова для реєстрації домену .ua, інші хочуть захиститися від конкурентів за допомогою реєстрації свого товару або послуги, що виробляються і надаються в Україні, а треті вирішили вийти на міжнародний ринок і розглядають реєстрацію торгової марки в Україні тільки як перший етап на шляху до міжнародної реєстрації за Мадридською системою.


Торгова марка (в українському законодавстві вона також називається «торговельна марка» або «знак для товарів і послуг») може бути зареєстрована як словесне позначення у вигляді слова або слів, власного імені, букв, цифр; як образотворчий елемент - чорно-білий або кольоровий, а також як будь-яка комбінація словесних та / або образотворчих позначень, включаючи тривимірні, голографічні та мультимедійні.

Мета реєстрації торгової марки – захистити її унікальність і заборонити конкурентам незаконно пожинати плоди вашої праці. Торгова марка охороняється тільки для тих товарів або послуг, для яких вона зареєстрована.