Тернопіль Експрес

-
(0352) 43 10 11
м.Тернопіль, вул.Грушевського ,23
5-08-2016, 09:25

Транспортні послуги / Перевезення вантажівУ стрімко мінливому світі , немає місця відстаючим , якщо ти відстав то вже напевно випав з життя. « Встигнути » - головна формула успіху. Ми тут для того , щоб Ви могли встигнути зробити те , що важливо саме для Вас .

Наша роль це експрес доставка від дверей до дверей . Доставку документів , посилок і вантажів нам довіряють тисячі наших клієнтів по Україні, серед них великі міжнародні та українські компанії , банки , посольства США , Великобританії , Греції , Австрії , представництво ООН в Україні , туристичні агентства та інші не менш шановані фірми .

Ми змінюємося . Щодня ми працюємо над поліпшенням якості наших послуг , впроваджуючи нові технології , розширюючи мережу філій по Україні . І це все ми робимо виключно для Вас .

Чого ми досягли :

Ми обслуговуємо більше ніж 500 міст України .
Доставляємо пошту в будь-яку точку світу
У день « Express mail » обслуговує 3000 клієнтів по Україні
Введена програма відстеження відправлень « Tracking »
І у нас є безліч ідей і нововведень, які ми реалізуємо в цьому році , Ви обов'язково відчуєте це , ставши нашим клієнтом.

Ми можемо доставити Ваш лист або посилку навіть на Місяць , правда тариф буде трохи відрізнятися від тарифу доставки по Україні .