Юридична фірма "Арес"

Віталій Володимирович
(097) 1118811, (099) 5508811
Тернопіль, Хмельницького, 23
20-06-2016, 11:35

Юридичні послуги / Послуги юристаАдвокат Матвійчук Віталій Володимирович
 
 
Адреса: 46003, Тернопіль, Хмельницького, 23
мобільний: (097) 1118811
мобільний: (099) 5508811
Контактна особа: Віталій Володимирович 
 
сайт: advokat.te.ua
сайт: ares.te.ua
Розклад роботи: понеділок-п'ятниця: 08:00-20:00, без перерви
субота-неділя: вихідний
 
 
У складних реаліях сучасного ділового життя наша фірма має честь запропонувати Вашій увазі широкий спектр юридичних послуг високої якості із забезпечення реалізації та захисту прав і законних інтересів громадян і організацій.

Фахівці Юридичної фірми "Арес" володіють великим досвідом юридичної роботи в різних галузях права, в тому числі, роботи в органах судової та виконавчої влади, банківських установах, що дозволяє нам оперативно знаходити найбільш оптимальний спосіб вирішення будь-якого правового питання.

У нашому суспільстві практично кожен рано чи пізно вдається до юридичної допомоги. Оформити спадок, відшкодувати збиток, стягнути аліменти, розділити майно, вирішити трудові спори, ДТП, оформити операцію з нерухомістю, та навіть просто захистити свої права як споживача і це ще не весь перелік питань, з якими звернутися до юриста в Тернополі, адвокату в Тернополі можете і Ви. Тому юридичні послуги в Тернополі та послуги адвоката в Тернополі і не тільки тут, необхідні і дуже актуальні для людей.

Будь-яку юридичну допомогу в Тернополі Вам надасть Юридична фірма "Арес". Наша юридична фірма надасть кваліфіковану допомогу у вирішенні будь-яких правових проблем, які можуть у Вас виникнути. Основним завданням Юридичної фірми "Арес" ефективно і оперативно вирішити потрібну Вам ситуацію і, звичайно, обслуговування на вищому рівні, тільки так ми вбачаємо якісну юридичну допомогу у Тернополі.

Працівники Юридичної фірми "Арес" спрогнозують для Вас найбільш точний варіант розвитку спірної ситуації. Найкращі юристи Тернополя проаналізують причини конфлікту, скрупульозно вивчать всі супровідні документи справи, розроблять найоптимальніший шлях вирішення конфліктної ситуації.

Потрібно пам'ятати, що не існує абсолютно однакових справ, кожен випадок унікальний, і вимагає уважного розгляду Тернопільським юристом. По ходу вирішення конфліктної ситуації, можуть виникнути обставини, усунення яких потребує додаткової оплати, тому ціни на юридичні послуги в Тернополі визначаються тільки в особистому порядку з клієнтом, після ознайомлення з його справою.

Юридична фірма "Арес" - це згуртований колектив кваліфікованих юристів та адвокатів в Тернополі, що мають великий досвід роботи. Кожен наш, Тернопільський, адвокат відповідально підійде до роботи, оперативно дозволить Ваші проблеми з законом, розумно побудує захист у суді.

Наша компанія це джерело найкращих юридичних послуг в Тернополі і зокрема послуг адвоката в Тернополі. Звертайтеся до нас - не пошкодуєте!